Lt | En
  
 
Renginio pavadinimas:
„Metodinė priemonė JUMP – ugdymo karjerai veikloje”
Renginio tipas:
Mokymai
Dalyviai:
Mokyklų karjeros specialistai
Renginio data:
2020 m. balandžio 16 d., 13.30–15.30 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius)
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Vietų nėra.
Papildoma informacija:
Gėliūnė Adomaitytė
(8 5) 277 2394
geliune.adomaityte@lmnsc.lt

Kviečiame mokyklų karjeros specialistus į nemokamus mokymus „Metodinė priemonė JUMP – ugdymo karjerai veikloje”.

 

JUMP – tai greitas dialogas apie profesijas, darbą, išsilavinimą ir pilietiškumą. Tai atviro pokalbio ir dialogo inicijavimo priemonė, sukurta bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams ir jų tėvams. Šios dialogo priemonės tikslas – kad pokalbis su kitais žmonėmis mokiniams ir jų tėvams padėtų atskleisti įvairių gyvenimiškų situacijų niuansus, leistų naujai pažvelgti į profesijas, darbą, išsilavinimą, pilietybę ir tėvų bendradarbiavimą.  Priemonę sudaro 51 kortelė su paveikslėliais ir keletas pratimų. Temas susiedami ir aptardami per vaizdus, mes naujai suprantame ir interpretuojame įvairias situacijas ir dalykus. Klaidingų atsakymų ar supratimo nėra, yra tik smalsumas ir noras suprasti kitus žmones.

Mokymų metu dalyviai ne tik išbandys metodinę priemonę JUMP, bet ir sužinos apie iniciatyvą „Istoriniai CV”, kurios tikslas – ne tik supažindinti su reikšmingomis Lietuvai istorinėmis asmenybėmis, jų karjera ir pasiekimais, bet ir kūrybiškiau pristatyti gyvenimo aprašymo formą „Europass” formatu.

Mokymai  vyks balandžio 16 d. (ketvirtadienį), 13.30 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius),  803 aud.

Mokymus ves – Euroguidance ekspertė Virginija Jarusevičiūtė.

Planuojama  trukmė – 1,5- 2 val.

Bus duodamos dalyvio pažymos.