Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Knygos kelias – kūrybiški būdai sudominti skaitymu
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
mokytojai, bibliotekininkai
Renginio data:
2018 m. kovo 21 d., 10–15.30 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g.1B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Krakauskienė
(8 5) 276 24 46
rasa.krakauskiene@lmnsc.lt

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras

„KNYGOS KELIAS – KŪRYBIŠKI BŪDAI SUDOMINTI SKAITYMU“

Bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojus, ikimokyklinio ugdymo pedagogus ir visus, norinčius ugdyti vaikų kūrybiškumą, kovo 21 d. kviečiame dalyvauti 6 ak. val. seminare.

Seminarą veda Sigutė Ach – dailininkė, viena žymiausių vaikų knygų iliustruotojų Lietuvoje, pati rašanti paveikslėlių knygas vaikams.
Seminare bus aptariama KNYGOS KELIO dėstymo vaikams metodika. „Knygos kelias“ – tai autorinė Sigutės Ach programa, kurią menininkė dėsto jau daugiau nei dešimt metų. Programa sudaryta iš dviejų dalių: paskaitos ir praktinės dalies. Paskaitoje aptariama knygos atsiradimo istorija – nuo sukurto teksto iki sudėtingos popierinės konstrukcijos. Smulkiai išdėstomi leidybos ir spausdinimo etapai, aptariami leidinių sklaidos niuansai. Diskutuojama apie knygos išliekamąją vertę, iliustracijas ir jų meniškumą, apie popierių ir šriftus. Antroje, praktinėje, užsiėmimo dalyje gaminama knygelė. Galima daryti simpatišką mažytę knygelę, o galima profesionaliai gilintis į meninio įrišimo būdus ir pasigaminti keletą puikių pavyzdžių. Užsiėmimo metu žaidžiamas žodžių pasirinkimo žaidimas, knygos puslapiai dekoruojami autoriniais Sigutės Ach antspaudėliais.
Gautos žinios padės sudominti vaikus skaitymu ir knyga. Juk tai – unikalus kultūros reiškinys, būtinas vaizduotei lavinti. 
„Knyga – plazdantis puslapiais paukštis, kiekvienas gali išmokti jo kalbą. Ir jis taps durimis į PASAULIUS, į stebuklus, išmokys mylėti, taps draugu. Kada gimsta knyga ir kur? Kas šnibžda žodžius rašytojams, niūniuoja muziką kompozitoriams... Kokio dydžio mašina atspausdina knygą ir kokio dydžio ji būna, kol dar jos nesusiuvo? Kuo piešia spaustuvėje mašinos? Taškais? Ateikit, ir aš jums parodysiu juos per žiūronėlius... Ateikit, ir mes prisijaukinsime šnarančius puslapius...“ – sako Sigutė Ach.

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g.1B, Vilnius).
Seminaro pradžia 10 val. (dalyvių registracija nuo 9.30), pabaiga 15.30 val.
Dalyvio mokestis – 25 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
A.s. LT 76 7044  0600 0102  9937, AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas: 302848387, PVM mok. kodas: LT100007095119.
Pavedime būtina nurodyti mokėjimo paskirtį – už seminarą 2018-03-21 „Knygos kelias – kūrybiški būdai sudominti skaitymu”. Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio – sąskaitos faktūros bus išrašomos renginio dieną ir tik pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Būtina išankstinė registracija.
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kol yra laisvų vietų.
Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Krakauskienę tel. (8 5) 276 2446, el. p. rasa.krakauskiene@lmnsc.lt.