Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
„Konceptualumas fotografijoje“
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Mokytojai
Renginio data:
2017 m. gruodžio 8 d.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius)
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Gražina Karolienė
(8 5) 276 68 68
grazina.karoliene@lmnsc.lt

Šiuolaikinė fotografija integruojama į kitus menus ir nuolat kinta. Šiandien nebėra svarbi atlikimo technika ir priemonės – svarbi mintis, kurią autorius nori perteikti savo kūriniuose. Fotografija vis dažniau tampa priemone, pagalbine medžiaga kūriniui sukurti. Populiarėja siurrealistinė fotografija, išeinanti už tradicinės fotografijos ribų. Seminaro metu bus apžvelgiami žymių fotomenininkų darbai, kurių sukūrimui buvo pasirinktos skaitmeninės išraiškos priemonės, jaunosios kartos fotografų kūryboje naudojamos moderniosios technologijos.

Seminaras skirtas neformaliojo vaikų švietimo ir bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams.

Konceptualios fotografijos atstovas Alvydas Lukys seminare pristatys savo kūrybą, pasidalins mintimis apie laiko sąvoką mene. Santykio su laiku tyrinėjimas yra vienas iš svarbiausių jo kūrybos bruožų. Tai liudija jo parodų bei leidinių pavadinimai: parodos „Prarasta – atrasta“,„Déjà vu“, darbų katalogas „Neišgyvento laiko paieškos“, knyga „Būtasis tęstinis“

Fotografė Vėtrė Antanavičiūtė nagrinės tobulėjančių skaitmeninių technologijų teikiamas galimybes saviraiškai meninėje fotografijoje.

Lietuvos Respublikos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, fotografijos istorijos tyrinėtojas, fotografas Stanislovas Žvirgždas, remdamasis senomis Vilniaus fotografijomis, papasakos apie išnykusią Vilniaus architektūrą, dingusius rusiškus paminklus Jekaterinai II, M. Muravjovui-Korikui, A. Puškinui. Dalyvių laukia daug istorijų, susijusių su istoriniais, religiniais ir kitais paminkliniais Vilniaus objektais.

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius). Seminaro pradžia 10 val. Registracija nuo 9.30 val. Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebelieka laisvų vietų.

Dėkojame už atsakingą registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE Rūtą Orlauskienę el. p. ruta.orlauskiene@lmnsc.lt.