Lt | En
  
 
Renginio pavadinimas:
Kūno kultūros užsiėmimai kitaip: Suomijos patirtis
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo, kūno kultūros ir bendrojo ugdymo mokytojai
Renginio data:
2019 m. gegužės 17 d., 10–15 val.
Vieta:
Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija (Architektų g. 85, Vilnius).
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
8 5 2766551
rasa.sagaitiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia neformaliojo vaikų švietimo, kūno kultūros ir bendrojo ugdymo mokytojus dalyvauti 6 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo seminare „Kūno kultūros užsiėmimai kitaip: Suomijos patirtis“.

Seminaras vyks gegužės 17 d. Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijoje (Architektų g. 85, Vilnius).

Šiandien mokiniui nepakanka turėti teorinių žinių, ne mažiau svarbu gebėti tas žinias taikyti įvairiose situacijose, rodyti išmanymą, elgtis ir veikti pagal nuostatas, ypač daug dėmesio skirti mokymuisi mokytis. Vadinasi, keičiasi ir kūno kultūros mokytojų pozicija: nuo funkcinio rengimo, t. y. treniravimo, būtina pereiti prie naudingos ir mokiniams patrauklios fizinės veiklos, nuo mechaniško judesių atkartojimo – prie tikslingo, sąmoningo ir kūrybingo pratimų atlikimo. Būtina siekti, kad mokiniai suvoktų fizinio aktyvumo naudą sveikatai ir darbingumui, mokytųsi būti fiziškai aktyviais ne tik per kūno kultūros pamokas, laisvalaikiu, bet ir baigę mokyklą, visą savo gyvenimą.

Šiame seminare siekiama sudaryti sąlygas Lietuvos kūno kultūros mokytojams susipažinti su šiuolaikinėmis fizinio ugdymo(si) aktualijomis ir realijomis, naujausia mokymo ir mokymosi teorija ir praktika kūno kultūros pamokose bei gerąja Suomijos patirtimi, praktiškai išbandyti veiklas, kurias seminaro lektoriai praktikavosi taikyti Suomijos Vierumaki sporto institute.

Seminarą veda – dr. Olegas Batutis, Lietuvos sporto universiteto Socialinių mokslų daktaras, Sveikatos, fizinio ir socialinio ugdymo katedros dėstytojas, kūno kultūros mokytojas ekspertas ir Irutė Juršėnaitė, kūno kultūros mokytoja ekspertė.

Seminaro pradžia 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.15 val. Numatoma seminarą baigti 15.00 val.

Dalyvio mokestis 25 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
LT76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas 302848387
PVM kodas LT100007095119

Mokėjimo paskirtis: už seminarą 2019-05-17 „Kūno kultūros užsiėmimai kitaip: Suomijos patirtis“.

Sąskaitos faktūros išrašomos renginio dieną. Jeigu Jūsų įstaiga renginio dieną nėra padariusi pavedimo, būtina turėti GARANTINĮ RAŠTĄ, patvirtintą įstaigos direktoriaus.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kol yra laisvų vietų (dalyvių skaičius ribotas).

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Sagaitienę tel. (8 5) 276 6551 arba el. paštu rasa.sagaitiene@lmnsc.lt.