Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Kūrybinės inspiracijos. Rankdarbiai pradiniame ugdyme
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo ir pradinio ugdymo mokytojai
Renginio data:
2019 m. spalio 28 d.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1B, Vilnius).
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
(8 5) 276 6551
rasa.sagaitiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras spalio 28 d. organizuoja seminarą „Kūrybinės inspiracijos. Rankdarbiai pradiniame ugdyme“, skirtą pradinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojams. 

Šiuolaikinėje mokykloje neramu: kryžiuojasi ietys kalbant apie ugdymo turinį, metodus, tikslus, galimybes...  Visgi yra esminių nuostatų, su kuriomis sutinka dauguma. Tikimasi, kad ugdymo turinys ir formos padės ugdyti kūrybingą jauną žmogų, kuris nesutriks įvairiose situacijose, panaudodamas žinias ir įgūdžius gebės spręsti iškilusias problemas – ne tik darbe, visuomenėje, bet ir šeimoje; kuris nevirs technologijų įkaitu, o mokės mėgautis kūrybiniais impulsais. 

Dažnai kūrybiškumui ugdyti stengiamasi pasitelkti technologijas, šiuolaikines programas, nes jos traukia ir domina jaunimą. Visgi jaunoji karta, kaip visos buvusios Žemėje kartos, turi turėti pakankamai atidumo istorijai ir tradicijoms, o tai siejama su šeima, jaukumu, prisiminimais. Šis seminaras – apie tai.

Užsiėmimo metu bus aptariami kūrybiškumo ugdymo metodai, kurių šaknys – vakarykštė diena. Kaip sudominti mokinius? Kaip tradicinius rankdarbius susieti su šiuolaikinio gyvenimo aktualijomis? Kaip kūrybiškai panaudoti paprastas priemones, kurios yra čia pat po ranka, už kurias auklėtinių tėvams nereikia papildomai mokėti. Progresyvioji jaunosios kartos dalis žavisi ekologinėmis idėjomis. Šis seminaras ir apie tai.

Vaikai nuo ankstyvo amžiaus dalyvauja įvairių būrelių veikloje, lavina tam tikrus gebėjimus. Į namus grįžta drauge su po darbų pavargusiais tėvais. Laiko „niekniekiams‘‘ nelieka. Seminaro metu siūlomi kūrybiniai darbeliai, kurie iš dalies galėtų kompensuoti rankdarbių valandėles su tėvais ar  seneliais. Vaikų pirštai mikliai nardo mobiliajame telefone, o kaip sekasi surišti du siūlo galiukus?    

Tikimasi, kad seminaras suteiks dalyviams ne tik žinių, bet ir idėjų, kūrybinių inspiracijų bei malonių akimirkų, sužadinančių fantaziją ir norą dalintis patirtimis su auklėtiniais.

Seminaro lektorė VšĮ saviraiškos studijos AK‘MENUKAI vadovė, neformaliojo ugdymo edukatorė Dalia Ivanauskaitė-Sabalė dalinsis savo sukaupta darbo patirtimi.

Seminaro trukmė 8 ak. val.
Seminaro pradžia 10 val. Dalyvių registracija nuo 9.15 val.
Dalyvio mokestis 25 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
LT 76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas 302848387
PVM kodas LT100007095119
Mokėjimo paskirtis – už seminarą 2019-10-28 „Kūrybinės inspiracijos. Rankdarbiai pradiniame ugdyme“.

Sąskaitos faktūros išrašomos renginio dieną. Jeigu Jūsų įstaiga renginio dieną nėra padariusi pavedimo, būtina turėti garantinį raštą, patvirtintą įstaigos direktoriaus.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. 
Būtina išankstinė dalyvių registracija užpildant anketą.
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų (dalyvių skaičius ribotas).
Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Sagaitienę tel. (8 5) 2766551.