Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Laukų ir pievų gėlės: nuo pažinimo iki ilgai besilaikančių puokščių komponavimo
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo, bendrojo ugdymo mokyklų (pradinių klasių, biologijos, aplinkotyros, technologijų) mokytojai
Renginio data:
2017 m. rugsėjo 15 d.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rūta Orlauskienė
(8 5)2766551
ruta.orlauskiene@lmnsc.lt

Kviečiame į kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Laukų ir pievų gėlės: nuo pažinimo iki ilgai besilaikančių puokščių komponavimo“ organizuojamą rugsėjo 15 d.

Seminaras skirtas neformaliojo vaikų švietimo, pradinių klasių, biologijos, aplinkotyros, technologijų mokytojams, vedantiems būrelius, integruotas pamokas, įgyvendinantiems projektus ir dalyvaujantiems kūrybiškos asmenybės ugdyme.

Daugelis mokytojų susiduria su problema ir klausia:

  • Kaip vaikus priartinti prie gamtos?
  • Kuo vaikui svarbus augalų ir gamtos pažinimas?
  • Kaip vaikui pajusti gamtos grožį ir lavinti kūrybiškumą?

Seminaro metu atsakymų ieškoti padės lektorė Nijolė Degutienė, kuri dalinsis gerąja patirtimi, tuo, ką pati atrado, išbandė ir sukūrė. Ji pateiks metodinės medžiagos ir pavyzdžių, kaip paprasčiausiomis priemonėmis ir mažiausiomis sąnaudomis sukurti ilgai besilaikančių pievų, laukų gėlių puokštes. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai mokysis pažinti pievų ir laukų gėles, jas rinkti, pritaikyti ilgai besilaikančių puokščių gamybos technologiją ir patys sukurs puokštę iš surinktų lauko gėlių.

Nijolė Degutienė baigusi Vilniaus Dailės institutą, profesionali leidėja, daug metų leidusi knygas vaikams, buvusi žurnalo „Panelė“ redaktorė. Yra išleidusi knygą „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“ ir kitas http://www.nijoledegutiene.lt/inner.htm#knygos.

Pokalbiai su lektore Zitos Kelmickaitės laidoje „Ryto suktinis“ http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/43481/ryto_suktinis (siužetas prasideda nuo 31 min.).

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g.1B, Vilnius).

Seminaro pradžia 10 val. Registracija nuo 9.30 val. Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvio mokestis 25 Eur (Į kainą įtraukta metodinė medžiaga - knyga „Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės“) mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:

A.s.LT76 7044 0600 0102 9937

AB SEB bankas, b.k. 70440

Įm. kodas: 302848387

Pvm kodas: LT100007095119

Mokėjimo paskirtis: už seminarą 2017-09-15 „Laukų ir pievų gėlės: nuo pažinimo iki ilgai besilaikančių puokščių komponavimo“.

Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio, sąskaitos faktūros bus išrašomos tik pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Dalyvių skaičius ribotas (maža grupė).

Dėkojame už atsakingą registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE seminaro vadovę Rūtą Orlauskienę el. p. ruta.orlauskiene@lmnsc.lt