Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Nuotolinė pamoka „Lietuvos elniniai žvėrys“
Renginio tipas:
Paskaita
Dalyviai:
5–12 klasių mokiniai
Renginio data:
2022 m. vasario 3 d., 10 val.
Vieta:
Nuotolinė
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Violeta Gulbicka
867640533
violeta.gulbicka@lmnsc.lt

Vasario 3 d. 5–12 klasių mokinius kviečiame į nuotolinę pamoką „Lietuvos elniniai žvėrys“. Pamoką ves Romualdas Barauskas. Pradžia 10 val.

Pamokos metu trumpai supažindinsime su visomis mūsų krašto elninių žvėrių rūšimis, kaip juos atpažinti ir atskirti, papasakosime elgsenos bei gyvensenos įdomybių. Pamoka gausiai iliustruota nuotraukomis ir videosiužetais.

Reikalinga išankstinė registracija.

 Kaip dalyvauti?

Į atskiras pamokas registruojasi mokytojai arba mokiniai. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams jų registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu pusvalandį prieš pamokos pradžią. 

Kaip vyksta pamoka?

Užsiregistravę mokytojai gauna YouTube nuorodą. Pamoka vyksta 45 minutes (įvadas, pamoka, užduotys mokiniams), paprastai – ketvirtadieniais. Atlikti užduotis mokiniai gali savarankiškai ir savanoriškai iki tos pačios savaitės sekmadienio. Atliktos užduotys trumpai apibendrinamos kitos pamokos pradžioje. Geriausiai užduotis atlikusiems mokiniams išsiunčiami prizai. Prizai siunčiami paštu į mokyklą, kurioje mokinys mokosi.

Lektorius Romualdas Barauskas

Romualdas Barauskas – gamtininkas, gamtos fotografas, nacionalinio laukinės gamtos fotografijų konkurso iniciatorius, įvairių knygų apie gamtą autorius, leidyklos „Lututė“ vadovas. Didžiausią savo laisvalaikio dalį praleidžia gamtoje, stebi ir fiksuoja žvėrių ir paukščių gyvenimą. Romualdas yra vienas geriausių kanopinių žvėrių ekspertų Lietuvoje.