Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
LKA atlikto tyrimo „Profesinio kelio pasirinkimas“ įžvalgos ir pasidalinimai
Renginio tipas:
Informacinis renginys
Dalyviai:
karjeros specialistai, dirbantys su 8-12 kl. mokiniais
Renginio data:
2024 m. vasario 29 d., 14.30 val.
Vieta:
nuotolinis renginys
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Gėliūnė Adomaitytė
(8 5) 276 3205, +370 607 67883
geliune.adomaityte@linesa.lt

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra kartu su Lietuvos karo akademija (LKA)  kviečia  karjeros specialistus, dirbančius su 8–12 kl. mokiniais,  į nuotolinį informacinį renginį, kuriame bus pristatytos LKA atlikto tyrimo „Profesinio kelio pasirinkimas“ įžvalgos ir pasidalinimai.

Renginys vyks 2024 m. vasario  29 d. (ketvirtadienį) 14.30 val.  Planuojama trukmė – 1 val.
Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta renginio dieną užsiregistravusiems dalyviams.

Lietuvos karo akademija dėkoja mokyklų karjeros specialistams už pagalbą įtraukiant mokinius prie tyrimo apie mokinių karjeros pasirinkimus. Karjeros specialistų pastangos paskatinti mokinius prisijungti prie tyrimo padėjo Lietuvos karo akademijos tyrėjų komandai gauti kokybiškus duomenis bei praplėtė supratimą apie reikšmingus veiksnius renkantis ateities profesiją.

Renginio metu atlikto tyrimo rezultatus pristatys Mjr. Mindaugas Sakalauskas, Lietuvos karo akademijos Kompetencijų vertinimo ir komplektavimo centro viršininkas ir Dr. Vida Česnuitytė, Lietuvos karo akademijos Gynybos ekonomikos ir vadybos mokslo grupės vyriausioji mokslo darbuotoja. Aktyviausiai tyrime dalyvavusios mokyklos bus pakviestos susiplanuoti pažintinį vizitą  į Lietuvos karo akademiją.

 Vietų skaičius ribotas. Registracija internetu būtina.