Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
Metodinė medžiaga „Art2Business“ – verslumo įgūdžiai būsimam menininkui: ką verta žinoti?
Renginio tipas:
Informacinis renginys
Dalyviai:
karjeros specialistai, dirbantys su 8-12 kl. mokiniais
Renginio data:
2024 m. vasario 13 d., 14.30 val.
Vieta:
Nuotolinis renginys
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Gėliūnė Adomaitytė
+370 607 67883
geliune.adomaityte@linesa.lt

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra  kartu su  asociacija „Langas į ateitį" kviečia karjeros specialistus, dirbančius su 8–12 kl. mokiniais,  į nuotolinį informacinį renginį „Metodinė medžiaga „Art2Business" – verslumo įgūdžiai būsimam menininkui: ką verta žinoti?".

Renginys vyks 2024 m. vasario  13 d. (antradienį) 14.30 val.  Planuojama trukmė – 1  val. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta renginio dieną.

Renginio metu Rita Šukytė, asociacijos „Langas į ateitį" vadovė,  pristatys 2023 m. parengtą mokymo programą „Verslumo įgūdžiai būsimajam menininkui“, pasidalins metodikos kūrimo ir taikymo patirtimis, atsakys į dalyvių klausimus.

Metodinė medžiaga sukurta 2021–2023 m. įgyvendinant „Erasmus+“ projektą „Art2Business“ kartu su partneriais iš Kroatijos ir Slovėnijos. Inovatyvią 32 val. mokymo programą sudaro 3 moduliai, apimantys temas, susijusias su svarbiausiais šiandien menininkams reikalingais darbiniais įgūdžiais: informacinių technologijų, verslumo ir bendravimo.

Pirmasis modulis „Verslumo įgūdžiai kūrybinių industrijų menininkams“ mokiniams suteikia pagrindines žinias apie teisinę ir mokesčių sistemą, susijusią su menininkų verslu. Analizuojant modulio temas pristatomi įvairūs menininkams tinkami verslo modeliai, laiko ir finansų valdymo strategijos.

Antrasis modulis „Kūrybinių industrijų menininkų bendravimo įgūdžiai“ moko mokinius įvairiose aplinkose pristatyti savo meno kūrinius, megzti santykius su klientais ir institucijomis.

Trečiojo modulio „IT įgūdžiai kūrybinių industrijų menininkams“ temos suteikia praktinių žinių, kaip suplanuoti ir prižiūrėti elektroninės prekybos svetainę ir savo darbais prekiauti internetu. Kiekvieno modulio medžiagoje pateikiami pamokų planai, raktiniai žodžiai, pagrindinės veiklos, sąsajos su kitais dalykais, laukiami rezultatai ir vertinimo kriterijai. Visos mokymo programos temos pritaikytos prie realių menininkų poreikių baigus studijas, kad padėtų jiems lengviau įsilieti į darbo rinką.   

 Registracija būtina.