Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Mokyklos bendruomenės stiprinimas – iššūkiai ir galimybės
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
mokytojai
Renginio data:
2019 m. spalio 16 d., 10 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g.1B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Krakauskienė
(8 5) 276 2446
rasa.krakauskiene@lmnsc.lt

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
MOKYKLOS BENDRUOMENĖS STIPRINIMAS – IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS

Kryptingas ir suplanuotas darbas su mokyklos bendruomene yra viena aktualių mokyklos bendruomenės stiprinimo temų. Stiprėjant mokinių savivaldai ir jaunų žmonių organizavimuisi, augant tėvų susidomėjimui bei aktyvumui, mokyklų bendruomenės susiduria su naujais iššūkiais – kaip sėkmingai derinti skirtingus mokyklos bendruomenės grupių interesus, kaip sustiprinti mokyklų bendruomenės savarankiškumą ir naudą, kaip stiprinti tėvų ir mokinių įsitraukimą į mokyklos bendruomenės gyvenimą ir iniciatyvą mokyklos bendruomenėje?

Seminaras skirtas mokyklų bendruomenių atstovams (mokytojams, administracijos darbuotojams), kuriems rūpi šie ir panašūs klausimai. Seminare bus pristatomas unikalus požiūris ir metodinis įrankis mokyklos bendruomenės plėtrai, sukurtas VšĮ „Kitokie projektai“, – „Bendruomenės piramidė™“. Šis įrankis padeda planuoti ir įgyvendinti mokyklos bendruomenės stiprinimo veiklas. Seminaras yra praktinis ir patirtinis, todėl šalia glaustos teorinės medžiagos bus realiai išbandoma „Bendruomenės piramidė“, kartu atliekamos patirtinės užduotys, padedančios pasirengti bendruomenės stiprinimui, išbandyti bendruomeninio darbo metodus, giliau suprasti bendruomenės stiprinimo principus.

Dienotvarkė

9.3010.00

Dalyvių registracija

10.0012.00

Įvadas. Mokyklos bendruomenės sąvoka. Mokyklos bendruomenės ribos. Atspari ir savarankiška bendruomenė

12.0012.15

Kavos / arbatos pertraukėlė

12.1514.15

Pagrindiniai bendruomenės stiprinimo principai. „Bendruomenės piramidė™“

14.1515.00

Pietų pertrauka

15.0017.00

„Bendruomenės piramidė™“ toliau. Praktiniai darbo su mokyklos bendruomene iššūkiai

Seminaro lektorius – Paulius Godvadas, sociologas ir socialinis darbuotojas, darbo su bendruomenėmis ir bendruomenių atsparumo ekspertas, VšĮ „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas, bendruomenių ir bendruomeninių reiškinių tyrėjas. Turi ne tik teorinį pasirengimą apie bendruomenes, bendruomenių atsparumą bei bendruomenių stiprinimą, bet ir daugiau kaip 10 metų praktinės patirties dirbant su įvairiomis (vietos, mokyklų, interesų ar religinėmis) bendruomenėmis, konsultuojant jas ir stiprinant įvairiausius bendruomeninius reiškinius – iniciatyvą, lyderystę, jautrumą ar solidarumą. Su lektoriaus požiūriu į bendruomenę galite susipažinti: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nuomones/paulius-godvadas-atsparios-visuomenes-samprata-ir-sasajos-su-c-miloso-kuriniu-pavergtas-protas-18-1128036

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g.1B, Vilnius).
Dalyvio mokestis 25 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
A.s. LT 76 7044  0600 0102  9937, AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas: 302848387, PVM mok. kodas: LT100007095119.
Mokėjimo paskirtis 
 už seminarą 2019-10-16 „Mokyklos bendruomenės stiprinimas.
Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio – sąskaitos faktūros bus išrašomos renginio dieną ir tik pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.
Informuojame, kad grynais nebus galimybės atsiskaityti.
Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Būtina išankstinė registracija. 
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų.
Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Krakauskienę tel. (8 5) 276 2446, el. p. rasa.krakauskiene@lmnsc.lt.