Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Mokyklos bendruomenės stiprinimas – iššūkiai ir galimybės
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
mokytojai
Renginio data:
2019 m. sausio 24 d., 10–17 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g.1B, Vilnius)
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Krakauskienė
(8 5) 276 2446
rasa.krakauskiene@lmnsc.lt

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
MOKYKLOS BENDRUOMENĖS STIPRINIMAS – IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS

Kryptingas ir suplanuotas darbas su mokyklos bendruomene yra viena aktualių mokyklos bendruomenės stiprinimo temų. Stiprėjant mokinių savivaldai bei jaunų žmonių organizavimuisi, augant tėvų susidomėjimui bei aktyvumui, mokyklų bendruomenės susiduria su naujais iššūkiais – kaip sėkmingai derinti skirtingus mokyklos bendruomenės grupių interesus, kaip sustiprinti mokyklų bendruomenės savarankiškumą ir naudą, kaip stiprinti tėvų ir mokinių įsitraukimą į mokyklos bendruomenės gyvenimą ir kaip stiprinti iniciatyvą mokyklos bendruomenėje?

Seminaras skirtas mokyklų bendruomenių atstovams (mokytojams, administracijos darbuotojams), kuriems rūpi šie ir panašūs klausimai. Seminare bus pristatomas unikalus požiūris ir metodinis įrankis mokyklos bendruomenės plėtrai, sukurtas VšĮ „Kitokie projektai“, – „Bendruomenės piramidė™“. Šis įrankis padeda planuoti ir įgyvendinti mokyklos bendruomenės stiprinimo veiklas. Seminaras yra praktinis ir patirtinis, todėl šalia glaustos teorinės medžiagos bus realiai išbandoma „Bendruomenės piramidė“, kartu atliekamos patirtinės užduotys, padedančios pasirengti bendruomenės stiprinimui, išbandyti bendruomeninio darbo metodus, giliau suprasti bendruomenės stiprinimo principus.

Dienotvarkė

9.3010.00

Dalyvių registracija

10.0012.00

Įvadas. Mokyklos bendruomenės sąvoka. Mokyklos bendruomenės ribos. Atspari ir savarankiška bendruomenė

12.0012.15

Kavos  /arbatos pertraukėlė

12.1514.15

Pagrindiniai bendruomenės stiprinimo principai. „Bendruomenės piramidė™“

14.1515.00

Pietų pertrauka

15.0017.00

„Bendruomenės piramidė™“ toliau. Praktiniai darbo su mokyklos bendruomene iššūkiai

Seminaro vedėjas – Paulius Godvadas, sociologas ir socialinis darbuotojas, darbo su bendruomenėmis ir bendruomenių atsparumo ekspertas, VšĮ „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas, bendruomenių ir bendruomeninių reiškinių tyrėjas. Turi ne tik teorinį pasirengimą apie bendruomenes, bendruomenių atsparumą bei bendruomenių stiprinimą, bet ir daugiau kaip 10 metų praktinės patirties dirbant su įvairiomis (vietos, mokyklų, interesų ar religinėmis) bendruomenėmis, konsultuojant jas ir stiprinant įvairiausius bendruomeninius reiškinius – iniciatyvą, lyderystę, jautrumą ar solidarumą.

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g.1B, Vilnius).
Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Būtina išankstinė registracija. 
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų.
Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Krakauskienę tel. (8 5) 276 2446, el. p. rasa.krakauskiene@lmnsc.lt.