Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
Mokytojo ir paauglio santykio kūrimas yra pamatas spręsti paauglystės iššūkius: eksperimentavimą, narkotinių medžiagų naudojimą, agresyvų elgesį, savižalą, depresines nuotaikas ir kita
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo ir bendrojo ugdymo mokytojai
Renginio data:
2024 m. kovo 7 d., 13 val.
Vieta:
Nuotolinis seminaras
Mokestis:
40 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
(8 5) 276 2446, +370 686 97218
rasa.sagaitiene@linesa.lt

Neformaliojo vaikų švietimo ir bendrojo ugdymo mokytojus kviečiame dalyvauti nuotoliniame 8 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo seminare – „Mokytojo ir paauglio santykio kūrimas yra pamatas spręsti paauglystės iššūkius: eksperimentavimą, narkotinių medžiagų naudojimą, agresyvų elgesį, savižalą, depresines nuotaikas ir kita"

Paauglystėje jaunuoliai priima sprendimus emocionaliai, save ir bendraamžius laiko protingesniais nei aplink juos esančius suaugusius, tėvus, mokytojus ir kitus ugdytojus. Polinkis į destruktyvų elgesį gali turėti ilgalaikių pasekmių: išsivysčiusias priklausomybes, valgymo sutrikimus, nėštumą. Pedagogai, susidūrę su šiomis situacijomis, patiria nerimą ir baimę, kuri stabdo nuo veikimo.

Mokymų metu suteiktos žinios paskatins mokytojus kryptingai teikti individualią pagalbą, atvirai bendrauti su jaunuoliais. Šie mokymai yra parengti remiantis metodiniu leidiniu „Algoritmai dirbant su jaunais žmonėmis“. Šie algoritmai – intervencijos, elgesio gairės, kurios yra pradinė pagalba susidūrus su konkrečiomis situacijomis.

Programos tikslas – supažindinti ugdytojus su tarpasmeninio santykio svarba ir kūrimo principais, siekiant padėti jaunuoliams spręsti iššūkius, su kuriais jie susiduria, analizuoti pagrindinius šių iššūkių sprendimo algoritmus.

Dalyvio mokestis 40 eurų, mokamas pavedimu į Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros sąskaitą:

LT76 7044 0600 0102 9937

AB SEB bankas, b. k. 70440

Įm. kodas 302848387

PVM kodas LT100007095119

Mokėjimo paskirtis: už seminarą 2024-03-07, „Mokytojo ir paauglio santykio kūrimas – pamatas spręsti paauglystės iššūkius: eksperimentavimą, narkotinių medžiagų naudojimą, agresyvų elgesį, savižalą, depresines nuotaikas ir kita".

Už dalyvavimą seminare, bus išduodamas akredituotas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Prie ZOOM rekomenduojame jungtis likus 5-10 min. iki seminaro pradžios tikru vardu ir pavarde.

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta kovo 6 d., užsiregistravusiems dalyviams, kurių įstaigos bus padariusios išankstinį pavedimą arba atsiuntusios direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ iki kovo 6 d.

Dokumentus siųsti el. p. rasa.sagaitiene@linesa.lt.

PVM sąskaitos faktūros bus išrašomos pasibaigus seminarui.

Būtina išankstinė dalyvių registracija. Dalyvių skaičius ribotas.

Dėkojame už atsakingą registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE Rasą Sagaitienę el. p. rasa.sagaitiene@linesa.lt, tel. 868697218.