Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
Nauja studijų programa - Skaitmeninis verslas ir inovacijos – kodėl verta rinktis?
Renginio tipas:
Informacinis renginys
Dalyviai:
10-12 kl. mokiniai, jų tėvai
Renginio data:
2022 m. vasario 28 d., 16 val.
Vieta:
nuotolinis renginys
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Gėliūnė Adomaitytė

geliune.adomaityte@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu kviečia 10–12 klasių mokinius, jų tėvus į nuotolinį informacinį renginį „Nauja studijų programa – Skaitmeninis verslas ir inovacijos – kodėl verta rinktis?“.

Renginys vyks 2022 m. vasario 28  dieną (pirmadienį), pradžia – 16  val. Planuojama trukmė – 1 val. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį.

Renginio metu su Aiste Rimkute, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų priėmimo vadove, aptarsime visus su nauja studijų programa susijusius klausimus.

Ši studijų programa yra naujos kartos, paremta La Salle Ramon Llull universiteto (Barselona), Singularity bei Santa Clara (Kalifornija) patirtimi. Programoje taikomas „flip classroom” (liet. apverstos klasės) metodas, kai studentai mokosi ir įgyja patyrimą tęstiniame verslo projekte, o auditorijoje kartu su dėstytoju įtvirtina savo žinias ir ieško atsakymų į tęstinio verslo projekto metu iškilusius klausimus. Kūrybiškumo ir inovatyvaus mąstymo ugdymui programa taikys dizaininės mąstysenos („Design thinking”) metodus ir interaktyvius vizualaus bendradarbiavimo įrankius.

Programai vadovauja lektorius, verslo kūrybiškumo ir inovacijų konsultantas dr. Eigirdas Žemaitis. 

Būtina registracija internetu.