Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Nestabilaus paviršiaus treniravimo priemonių panaudojimas sportiniame mokinių ugdyme
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo sportinio vaikų švietimo ir kūno kultūros mokytojai
Renginio data:
2019 m. sausio 17 d., 10–16 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius).
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
8 686 97218
rasa.sagaitiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia neformaliojo sportinio vaikų švietimo ir kūno kultūros mokytojus dalyvauti 8 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo seminare „Nestabilaus paviršiaus treniravimo priemonių panaudojimas sportiniame mokinių ugdyme“.

Seminaras vyks sausio 17 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius). 

Nestabilaus paviršiaus (angl. unstable surfaces) treniruočių priemonės sportiniame ugdyme naudojamos vis plačiau. Jos ne tik yra puiki reabilitacijos priemonė, bet ir gerina judesių atlikimo kokybę, koordinaciją, stiprina raumenis. Teorinėje seminaro dalyje dalyviai susipažins su nestabilių paviršių treniravimo priemonėmis, jų panaudojimo tikslais, būdais, principais, šios metodikos taikymo ypatumais, priklausančiais nuo konkrečios sporto šakos specifikos ir ugdytinio meistriškumo, taip pat su šių pratimų vieta treniruotės struktūroje. Praktinėje dalyje dalyviai patys atliks pratimus su nestabilaus paviršiaus sportininkų rengimo priemonėmis (BOSU kamuoliais, GYM kamuoliais, įprastais kamuoliais, balanso pagalvėmis, balanso diskais ir kt). Įgytas žinias ir gebėjimus seminaro dalyviai galės pritaikyti neformaliojo sportinio švietimo ir kūno kultūros pamokų metu.

Praktinei veiklai seminaro dalyviams reikia turėti sportinę aprangą.

Seminaro lektorius dr. Andrius Norkus – Šiaulių universiteto Socialinės gerovės studijų ir kūno kultūros katedros lektorius, krepšinio klubo „Šiauliai“ ir regbio klubo „Baltrex-Šiauliai“ fizinio rengimo treneris, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros bendrojo ugdymo mokyklų veiklos kokybės išorės vertintojas, kūno kultūros mokytojas metodininkas.

Seminaro trukmė 8 ak. val.

Seminaro pradžia 10 val. Dalyvių registracija nuo 9.15 val.

Seminaras nemokamas.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Būtina išankstinė dalyvių registracija. Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų (dalyvių skaičius ribotas).

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Sagaitienę tel. (8 5) 276 6551 arba el. paštu rasa.sagaitiene@lmnsc.lt