Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Nuotolinė pamoka „Išsaugoti negalime prarasti. Kur padėsime kablelį?“
Renginio tipas:
Paskaita
Dalyviai:
5–8 klasių mokiniai
Renginio data:
2021 m. sausio 21 d., 10 val.
Vieta:
Nuotolinė
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Violeta Gulbicka
867640533
violeta.gulbicka@lmnsc.lt

Sausio 21 d. 5–8 klasių mokinius kviečiame į nuotolinę pamoką „Išsaugoti negalime prarasti. Kur padėsime kablelį?“. Pamoką ves Rūta Baškytė. Pradžia 10 val.

Žmogus senokai (pabandysime išsiaiškinti, kada?) suprato, kad yra atsakingas už gamtos, jos darinių, tuo labiau už savo kūrinių išsaugojimą. Išsiaiškinsime, ką saugo įvairios pasaulio valstybės, ir kodėl, ką ir kaip saugome savo šalyje. Išsiaiškinsime, kas yra gamta (laukinė gamta), kas yra kraštovaizdis. Prisiliesime prie saugomo kraštovaizdžio, saugomų teritorijų sistemos. Pabandysime suvokti saugomų teritorijų teikiamą naudą. Išsiaiškinsime, kuo kiekvienas galime prisidėti prie kraštovaizdžio, gamtos vertybių išsaugojimo. Virtualiai pakeliausime po Lietuvos nacionalinius, regioninius parkus.

Reikalinga išankstinė registracija.

Kaip dalyvauti?  

Į atskiras pamokas registruojasi mokytojai arba mokiniai. Pamokos transliacijos nuoroda bus išsiųsta užregistravusiems dalyviams jų registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu pusvalandį prieš pamokos pradžią. Pamoka vyksta 45 minutes (įvadas, pamoka, užduotys mokiniams). Atlikti užduotis mokiniai gali savarankiškai ir savanoriškai iki kitos pamokos (per vieną savaitę). Geriausiai užduotis atlikusiems mokiniams išsiunčiami prizai. Prizai siunčiami paštu į mokyklą, kurioje mokinys mokosi.

Apie lektorę:
Rūta Baškytė

Kraštovaizdžio, gamtos apsaugos srityje dirbu jau daugiau nei 30 metų. Šiuo metu darbuojuosi Valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje. Mano misija apginti tuos, kurie patys negali apsiginti. Baigiau geografiją, kuri man labai padeda plačiau mąstyti, suvokti įvairiapusius, daugialypius ryšius kraštovaizdyje, gamtoje. Teko daug keliauti po pasaulį, bendrauti su įvairiais žmonėmis, saugančiais gamtą.

Visos pamokos nemokamos.