Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Nuotolinė pamoka „Kaip miške gyvena vilkas ir kaip jį rasti“
Renginio tipas:
Paskaita
Dalyviai:
5–12 klasių mokiniai
Renginio data:
2022 m. kovo 3 d., 10 val.
Vieta:
Nuotolinė
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Violeta Gulbicka
867640533
violeta.gulbicka@lmnsc.lt

Kovo 3 d. 5–12 klasių mokinius kviečiame į nuotolinę pamoką „Kaip miške gyvena vilkas ir kaip jį rasti“.   Pamoką ves gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ nariai. Pradžia 10 val.

Pamokoje gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ nariai pavedžios jus po mišką ir papasakos, kaip gyvena vilkai, ką jie veikia rudenį, žiemą, pavasarį ir vasarą, jei pasiseks, parodys jums vilkų ir kitų žvėrių pėdsakus. Ką rasime pakeliui, gal net patį vilką pavyks pamatyti?

Reikalinga išankstinė registracija.

 Kaip dalyvauti?

Į atskiras pamokas registruojasi mokytojai arba mokiniai. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams jų registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu pusvalandį prieš pamokos pradžią. 

Kaip vyksta pamoka?

Užsiregistravę mokytojai gauna YouTube nuorodą. Pamoka vyksta 45 minutes (įvadas, pamoka, užduotys mokiniams), paprastai – ketvirtadieniais. Atlikti užduotis mokiniai gali savarankiškai ir savanoriškai iki tos pačios savaitės sekmadienio. Atliktos užduotys trumpai apibendrinamos kitos pamokos pradžioje. Geriausiai užduotis atlikusiems mokiniams išsiunčiami prizai. Prizai siunčiami paštu į mokyklą, kurioje mokinys mokosi.

Lektoriai asociacijos „Baltijos vilkas“ nariai

Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ yra savanoriška bendraminčių gamtos mylėtojų organizacija. Mes pasirinkome rūpintis ir ginti žinduolius, jų buveines. Daugiausia dėmesio skiriame vilkui, pasakodami žmonėms, kaip jis gyvena, kokia jo nauda gamtai, kaip saugoti gyvulius, vedame pėdsekystės kursus. Taip pat stengiamės apsaugoti ir kitus žinduolius, tokius kaip stumbrai, bebrai, lūšys, šakalai ir net kurmiai. Norime, kad žmogus atsakingai ir pagarbiai elgtųsi su miško gyventojais ir kiek įmanoma taikiau sugyventų.