Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Paauglių siekiai nelygioje visuomenėje – ką svarbu žinoti karjeros specialistui?
Renginio tipas:
Informacinis renginys
Dalyviai:
karjeros specialistai
Renginio data:
2023 m. sausio 26 d., 14.30–15.30 val.
Vieta:
nuotolinis renginys
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Gėliūnė Adomaitytė
860767883
geliune.adomaityte@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su psichologe dr. Rasa Erentaite, tyrinėjančia paauglių tikslus, motyvaciją ir pasiekimus, kviečia  karjeros specialistus į nuotolinį nemokamą informacinį renginį   „Paauglių siekiai nelygioje visuomenėje – ką svarbu žinoti karjeros specialistui?".

Renginys vyks 2023 m. sausio 26 d. (ketvirtadienį), 14.30  val. Planuojama trukmė – 1 val. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš renginį tik užsiregistravusiems dalyviams.

Renginio metu dr. R. Erentaitė pasidalins savo vadovaujamo tęstinio tyrimo „Tikslų laboratorija“ rezultatais. KTU psichologų ir edukologų tyrėjų komandos atliktame tyrime aiškinamasi, kaip vystosi 15–16 metų paauglių gebėjimai kelti savo ateities tikslus, juos derinti su savo pasiekimais ir su greitai besikeičiančiomis, kontrastingomis socialinės ir ekonominės aplinkos sąlygomis. Daugiau apie tyrimą https://tikslulaboratorija.ktu.edu

Renginio metu mokslininkė taip pat pristatys pagal tyrimo rezultatus parengtą mokslo monografiją  „Pasiruošę kilti. Paauglių tikslai nelygioje visuomenėje“ (Erentaitė ir kt, 2022, KTU leidykla „Technologija“).

Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija internetu.