Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
Probleminiai tėvai, probleminiai vaikai. Kaip dirbti?
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo ir bendrojo ugdymo mokytojai
Renginio data:
2024 m. vasario 14 d., 10 val.
Vieta:
Nuotolinis seminaras
Mokestis:
40 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
(8 5) 276 2446, +370 686 97218
rasa.sagaitiene@linesa.lt

Neformaliojo vaikų švietimo ir bendrojo ugdymo mokytojus kviečiame dalyvauti nuotoliniame 8 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo seminare „Probleminiai tėvai, probleminiai vaikai. Kaip dirbti?“. 

Remiantis Lietuvos Respublikos Švietimo įstatymu, pedagogo pareiga yra  mokyklos nustatyta tvarka informuoti tėvus (globėjus, rūpintojus) apie jų vaiko būklę, ugdymo ir ugdymosi poreikius, pažangą, mokyklos lankymą ir elgesį, o tėvai turi teisę gauti informaciją apie vaiko būklę, ugdymo ir ugdymosi poreikius, pažangą bei dalyvauti savivaldoje.

Kaip rodo moksliniai tyrimai Lietuvos ugdymo įstaigose, ugdytinių tėvai dažnai nėra patenkinti gaunama informacija apie savo vaiką bei bendradarbiavimu su ugdymo įstaiga. Be to, dažnai kyla daug nesusipratimų ir nepasitikėjimo tarp ugdytinių tėvų ir ugdymo įstaigos darbuotojų. Šios programos aktualumą ir lemia tokie tyrimų rezultatai. 

Ši programa padės pedagogams įgyti konfliktų valdymo kompetenciją, pagerinti informacijos perdavimo įgūdžius bei supažindins su naujais būdais kaip įtraukti ugdytinių tėvus į bendruomenę ir kaip efektyviai palaikyti santykius su jais.

Seminaro lektorės – Gintarė Jurkevičienė ir Vitalija Mikutaitienė – psichologės psichoterapeutės (VšĮ Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras); 10 metų aktyviai veda seminarus pedagogams, socialiniams darbuotojams, tėvams; aštuonerius metus dirbo mokykloje; privačiai konsultuoja suaugusius, vaikus ir paauglius.

Dalyvio mokestis 40 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros sąskaitą:
LT76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas 302848387
PVM kodas LT100007095119
Mokėjimo paskirtis: už seminarą 2024 02 14 „Probleminiai tėvai, probleminiai vaikai. Kaip dirbti?“.
Už dalyvavimą seminare bus išduodamas akredituotas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Seminaro pradžia 10.00 val.

Prie TEAMS rekomenduojame jungtis likus 5 - 10 min. iki seminaro pradžios tikru vardu ir pavarde.

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta vasario 13 d. užsiregistravusiems dalyviams, kurių įstaigos bus padariusios išankstinį pavedimą arba atsiuntusios direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ iki vasario 13 d. Dokumentus siųsti el. p. rasa.sagaitiene@linesa.lt.
PVM sąskaitos faktūros bus išrašomos pasibaigus seminarui.

Būtina išankstinė dalyvių registracija. Dalyvių skaičius ribotas.
Dėkojame už atsakingą registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE Rasą Sagaitienę el. p. rasa.sagaitiene@linesa.lt, tel. 868697218