Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Refleksija bendrųjų gebėjimų ugdyme
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
mokytojai
Renginio data:
2018 m. kovo 20 d., 9.30–16.45 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g.1B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Krakauskienė
(8 5) 276 24 46
rasa.krakauskiene@lmnsc.lt

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras

REFLEKSIJA BENDRŲJŲ GEBĖJIMŲ UGDYME“

Bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojus, mokyklų vadovus, jų pavaduotojus ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjus 2018 m. kovo 20 d. kviečiame dalyvauti 8 ak. val. seminare.
Šiame praktiniame seminare mokysimės kaip pravesti įdomią ir įtraukiančią refleksiją, refleksijos formų, tinkančių skirtingoms situacijoms ir grupėms, mokysimės formuluoti padedančius prakalbinti ir sufokusuoti dėmesį ties tema refleksijos klausimus bei kurti palankią atviram kalbėjimui atmosferą.
Tinkamai pravesta refleksija – puiki priemonė susieti ugdymo tikslus su dauguma veiklų ir patyrimų, kurianti galimybę pasimokyti iš turėtos patirties. Refleksija ypatingai paveiki, siekiant sustiprinti bendruosius gebėjimus, tokius kaip bendravimas, bendradarbiavimas, savęs pažinimas, kritinis mąstymas, lyderystė.

Programa

·        Refleksija, kaip priemonė mokytis iš patyrimo, bei kritiškai mąstyti. Refleksijos praktika. Reflektyvios atmosferos kūrimo principai.

·        Praktinis susipažinimas su skirtingomis refleksijos formomis: refleksija pasitelkiant vaizdines priemones, kūno judesį, poziciją erdvėje, momentinė refleksija, refleksija kalbant didelėje ir mažoje grupėje.

·        Mokymasis iš patirties ir skirtingi refleksijos proceso etapai.

·        Refleksijos klausimų sąsaja su ugdymo tikslais ir bendrosiomis kompetencijomis. Praktinės užduotys, tinkamam refleksijos klausimų formulavimui.

·        Dažniausiai pasitaikantys refleksijos kliuviniai, tokie kaip tylinti grupė, paviršutiniška refleksija, ir jų įveikimo būdai. Seminaro patirties apibendrinimas.

Seminaro vedančioji – Gintė Jasienė jau nuo 2004 veda patirtinius mokymus, skirtingoms besimokančiųjų grupėms, kuriuose mokymas reflektuojant patirtį yra esminis mokymosi elementas. Refleksijos įgūdžių bei teorijos mokėsi ilgalaikėse tarptautinėse programose, refleksijai skirtuose specializuotuose seminaruose ir projektuose.
Gintė – knygos "Holding the space. Facilitating reflection and inner readiness for learning" (
2016), skirtos refleksijos procesams ir sukurtos bendradarbiaujant dviejų metų trukmės tarptautiniame projekte "Reflect" bendraautorė. Šiuo metu dirba asociacijoje „Kūrybinės jungys", kur drauge su Britų taryba ir Ugdymo plėtotės centru tęsia projekto „Kūrybinės partnerystės" tradiciją ir dirba projekte skirtame XXI amžiaus gebėjimų ugdymui mokyklose.

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g.1B, Vilnius).
Seminaro pradžia 9.30 (dalyvių registracija nuo 9.00), pabaiga 16.45.
Dalyvio mokestis - 25 Eur, mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
A.s. LT 76 7044  0600 0102  9937, AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas: 302848387, PVM mok. kodas: LT100007095119.
Pavedime būtina nurodyti mokėjimo paskirtį - už seminarą 2018-03-20 „Refleksija 
bendrųjų gebėjimų ugdyme.Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio – sąskaitos faktūros bus išrašomos renginio dieną ir tik pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Būtina išankstinė registracija.
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kol yra laisvų vietų.

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Krakauskienę tel. (8 5) 276 2446,
el. p. rasa.krakauskiene@lmnsc.lt