Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Renginys DofE bendruomenei
Dalyviai:
DofE programos dalyviai, vadovai ir koordinatoriai
Renginio data:
2022 m. gruodžio 8 d., 11–15 val.
Vieta:
Vilnius
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Viktorija Samukėnė
+370 606 80469
viktorija.samukene@lmnsc.lt

Renginyje DofE bendruomenei gruodžio 8 d. Vilniuje laukiami visi: programos dalyviai, DofE ir žygių vadovai bei koordinatoriai!

Renginį dedikuojame dalykams, kurie ypač svarbūs jauniems žmonėms ir ne tik jiems – savo stiprybių pažinimui ir kūrybiškam mąstymui.

1 dalis. Pažink savo stiprybes.

Lektorė ir dirbtuvių šeimininkė - karjeros konsultantė, Darnaus Žmogaus centro vadovė Renata Škimelienė. Dirbtuvių metu turėsime galimybę „pasimatuoti“ savo gebėjimus, prigimtį, aptarsime, kuo tai galėtų pasitarnauti siekiant asmeninių tikslų.

2 dalis. Išlaisvink kūrybiškumą.

Lektorius ir kūrybinių dirbtuvių šeimininkas - socialinių mokslų daktaras, kūrybiškumo ugdymui skirtų knygų autorius Gediminas Beresnevičius. Dirbtuvių metu drąsiai peržengsime ribas, kurių galbūt net nepastebime ir stiprinsime vaizduotės bei kūrybiškumo „raumenis“.

3 dalis. Pyragų puota.

Renginį užbaigsime maloniu pabendravimu prie arbatos ar kavos puodelio ir pyragų puota. Pyragų puotai reikia pyragų. Tad svečius kviečiame prisiminti savo geriausius receptus ir atvykstant atsivežti DofE pyragą! Vietos ant stalo bus, tad pyragą galite drąsiai vežtis ir ne vieną. :)

Planuojama renginio trukmė nuo 11 iki 15 val. Dalyvius vaišinsime pietumis ir karštais gėrimais. Renginio vieta, programa ir atvykimo nuorodomis pasidalinsime kiek vėliau su užsiregistravusiais dalyviais.