Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
Šiuolaikiniai mokinių raidos iššūkiai bei aktyvių pratimų parinkimas skirtingo amžiaus mokiniams
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Fizinio ugdymo mokytojai, pradinio mokyklinio ugdymo pedagogai, neformaliojo sportinio švietimo mokytojai
Renginio data:
2024 m. balandžio 30 d.
Vieta:
Nuotolinis seminaras
Mokestis:
40 €
Registracija:
Liko vietų: 13.
Papildoma informacija:
Indrė Rudzinskienė
+370 615 86021
indre.rudzinskiene@linesa.lt

1-12 klasių fizinio ugdymo mokytojus, pradinio mokyklinio ugdymo pedagogus, neformaliojo sportinio švietimo mokytojus, kviečiame dalyvauti nuotoliniame (praktiniame) 8 ak. val. sveikatingumo skatinimo, kvalifikacijos tobulinimo seminare „Šiuolaikiniai mokinių raidos iššūkiai bei aktyvių pratimų parinkimas skirtingo amžiaus mokiniams“.

Seminaro temos

Pagrindinės fizinės raidos amžiaus gairės

Svarbu suprasti, kad vaikai skirtingose amžiaus grupėse gali turėti skirtingus fizinės raidos lygius ir gebėjimus. Šis aspektas yra svarbus, nes reikia atsižvelgti į tai, kokiais pratimais ir kokiu intensyvumu jie gali dalyvauti tam tikru amžiaus tarpsniu.

Taisyklingas pratimas

Pratimai turi būti suderinti su mokinio amžiumi ir fizinėmis galimybėmis. Svarbu suprasti, kad net ir paprastai atrodantis pratimas gali būti neteisingas, jei jis atliekamas netinkamai ar per dideliu krūviu.

Skirtingų fizinių įgūdžių lavinimas

Svarbu suprasti, kad skirtingi fizinių įgūdžių lavinimo aspektai (lankstumas, jėga, vikrumas) yra svarbūs visiems, tačiau jų priežiūra gali skirtis pagal mokinio amžių ir fizinę būklę.

Pavyzdiniai korekciniai pratimai

Pateiksime pavyzdinius pratimus, kurie padės koreguoti neteisingus judesius ar ištaisyti laikyseną, išsiaiškinsime kuo skiriasi tempimo ir mobilumo pratimai. Šie pratimai turi būti aiškūs ir lengvai suprantami, kad mokiniai galėtų juos atlikti teisingai.

Taigi, šio seminaro metu aptarsime ne tik teorinius aspektus, bet ir suteiksime praktinius įrankius ir įgūdžius, kurie padės mokiniams sveikai judėti ir saugiai sportuoti. Tai padės sumažinti su sportu susijusių traumų riziką ir skatins sveiką gyvenseną jau nuo pat vaikystės.

Nuotolinis seminaras vyks per ZOOM platformą 2024 m. balandžio 30 d. 15 val. seminarą planuojame baigti apie 19 val.

Prie ZOOM rekomenduojame jungtis likus 5–10 min. iki seminaro pradžios tikru vardu ir pavarde. 

Lektorė – kineziterapeutė Jurgita Veliulytė. Vilniaus kolegijos lektorė, kineziterapeutė praktikė, turinti 20 m. patirtį, bei sveikatingumo, sveikos gyvensenos edukologė, šios srities mokymus vedanti jau daugiau kaip 10 m. Biomedicinos mokslų magistrė bei sveikos gyvensenos edukologijos bakalaurė.

Dalyvavimo sąlygos: Dalyvio mokestis 40 Eur.

Prašome atsiųsti įstaigos direktoriaus pasirašytą garantinį raštą dėl apmokėjimo elektroniniu paštu – indre.rudzinskiene@linesa.lt. arba apmokėti dalyvio mokestį (40 Eur bankiniu pavedimu iki balandžio 25 d.)

Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): 
Lėšų gavėjas: Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra
A.s. LT 76 7044 0600 0102 9937 
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas 302848387, PVM mok. kodas LT100007095119
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą: Už seminarą "Šiuolaikiniai mokinių raidos iššūkiai".

Už renginį mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki balandžio 25 d. už renginį atsakingam asmeniui, Indrei Rudzinskienei, el. paštu indre.rudzinskiene@linesa.lt. 

Sąskaitos faktūros bus išrašomos po renginio. Informacija dėl išankstinių sąskaitų išrašymo – el. p. indre.rudzinskiene@linesa.lt.

Seminaro dalyviams bus išduodamas akredituotas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas. Dalyviai gaus metodinę seminaro medžiagą

Būtina išankstinė registracija.

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei seminare dalyvauti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Indrę Rudzinskienę el. p. indre.rudzinskiene@linesa.lt.

Apmokėti arba atsiųsti garantinį raštą prašome iki balandžio 25 d. el. p. indre.rudzinskiene@linesa.lt. Dėkojame už supratingumą.