Lt | En
  
 
Renginio pavadinimas:
„Laikysenos ir judėjimo įgūdžių gerinimo galimybės neformaliajame sportiniame švietime ir fizinio ugdymo pamokose“. I modulis „Šuoliavimo ir bėgimo krypties keitimo technikos mokymo praktiniai aspektai“
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo sportinio vaikų švietimo ir fizinio ugdymo mokytojai
Renginio data:
2020 m. rugsėjo 25 d., 9.30–17 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g.1B, Vilnius), aktų salė
Mokestis:
25 €
Registracija:
Vietų nėra. Galima registracija kandidatu papildomam renginiui.
Papildoma informacija:
Indrė Rudzinskienė
(8 5) 276 6551
indre.rudzinskiene@lmnsc.lt

Neformaliojo sportinio vaikų švietimo ir fizinio ugdymo mokytojus kviečiame dalyvauti 40 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo programoje (kodas 213002047) Laikysenos ir judėjimo įgūdžių gerinimo galimybės neformaliajame sportiniame švietime ir fizinio ugdymo pamokose“Programą sudaro keturi moduliai (seminarai):

- Rugsėjo 25 d. Šuoliavimo ir bėgimo krypties keitimo technikos mokymo praktiniai aspektai (10 ak. val.);
- Spalio 9 d. Pliometrinių pratimų taikymo galimybės fiziniame ugdyme (10 ak. val.);
- Spalio 20 d. Taisyklingos laikysenos ugdymo pagrindai neformaliame sportiniame švietime ir fizinio ugdymo pamokose (10 ak. val.);
- Spalio 30 d. Kvėpavimo pratimų įtraukimas / integravimas į neformaliojo sportinio švietimo ir fizinio ugdymo pamokos veiklas (10 ak. val.).

Kviečiame registruotis į I modulį, seminarą Šuoliavimo ir bėgimo krypties keitimo technikos mokymo praktiniai aspektai.

Šiandienos vaikai dažnai yra fiziškai pasyvūs, retai žaidžia lauke, todėl dažniausiai turi prastus elementaraus judėjimo įgūdžius. Neretai net paauglystės sulaukę vaikai negeba taisyklingai pašokti, nusileisti po šuolio, bėgdami efektyviai ir saugiai keisti judėjimo krypties. Šios tendencijos ne tik trukdo siekti geresnių sportinių rezultatų skirtingose sporto šakose, bet ir gali turėti rimtų neigiamų pasekmių vaiko sveikatai, didinti traumų tikimybę. Seminaro dalyviai bus supažindinami su šuolių ir bėgimo krypties keitimo technikos mokymo svarba, vaiko judėjimo įgūdžių vertinimo metodikomis, bėgimo krypties keitimo ir šuoliavimo mokymo pratimais, tinkančiais įvairaus amžiaus ir skirtingo fizinio pajėgumo ugdytiniams.

Seminaro tikslas gilinti mokytojų kompetencijas vertinti ir ugdyti mokinių gebėjimus taisyklingai keisti bėgimo kryptį ir šuoliuoti.

Seminaro lektorius – Andrius Norkus, socialinių mokslų daktaras, regbio klubo „Baltrex-Šiauliai“ ir Lietuvos nacionalinės vyrų žolės riedulio rinktinės fizinio rengimo treneris, NŠA bendrojo ugdymo mokyklų veiklos kokybės išorės vertintojas.

Išklausius visus modulius, bus išduotas 40 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.

Išklausius vieną modulį, bus išduodama pažyma. 

Dalyvio mokestis (už vieną modulį) – 25 Eur, mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
A.s. LT 76 7044  0600 0102  9937, AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas: 302848387, PVM mok. kodas: LT100007095119.
Mokėjimo paskirtis – už seminarą 2020-09-25 Šuoliavimo ir bėgimo krypties keitimo technikos praktiniai aspektai.

Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio, sąskaitos faktūros bus išrašomos renginio dieną ir tik pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Informuojame, kad grynais nebus galimybės atsiskaityti.

Būtina išankstinė registracija. Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų.

Į renginį nebus įleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
Seminaro dalyviai turės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
Seminaro metu bus užtikrintas saugus atstumas tarp dalyvių.

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Indrę Rudzinskienę tel. (8 5) 276 6551, el. p. indre.rudzinskiene@lmnsc.lt