Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Tarpkultūrinis mokymasis ir socialinė įtrauktis
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojai
Renginio data:
2017 m. gruodžio 12 d., 9 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1B, Vilnius)
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Krakauskienė
(8 5) 248 6282
rasa.krakauskiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras gruodžio 12 d. organizuoja seminarą „Tarpkultūrinis mokymasis ir socialinė įtrauktis“. Seminare kviečiame dalyvauti bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojus, klasių vadovus, kitus specialistus, kurie susiduria su tarpkultūrinio bendravimo ir bendradarbiavimo iššūkiais, nori suprasti kitas kultūras bei siekia įtraukti skirtingų tautų, etninių grupių atstovus (vaikus ir jų tėvus) į ugdymo procesą.

Seminaro metu dalyviai analizuos tarpkultūrinio bendravimo situacijas, vertins savo elgesį jose, įgis teorinių tarpkultūrinio mokymosi žinių, išmoks naujų mokymo metodų, ugdysis kritinį mąstymą ir socialinį jautrumą. Seminaro metu įgytos tarpkultūrinio mokymosi žinios pravers ugdant socialinį jautrumą bei mažinant socialinę atskirtį.  

Seminarą ves Žilvinas Gailius, VšĮ „Kitokie projektai“ partneris, konsultantas, supervizorius. Lektorius turi ilgametę patirtį vedant tarpkultūrinio mokymosi užsiėmimus verslo įmonėms ir tarptautinėms komandoms, taip pat konsultuoja socialinių darbuotojų ir mokytojų grupes, bendradarbiauja su Europos Komisijos ir Europos Tarybos mokymų centrais, yra kvalifikuotas Europos lygmens mokymų jaunimui vadovas, Europos Tarybos ir Europos Komisijos Partnerystės programos leidinio „Tarpkultūrinis mokymasis“ Nr.4 lietuviškojo vertimo redaktorius. 

Seminaro trukmė 8 ak. val. 
Seminaras nemokamas.
Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Dalyvių skaičius ribotas. Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų. 

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Krakauskienę tel. (8 5) 248 6282, el. p. rasa.krakauskiene@lmnsc.lt.