Lt | En
  
 
Renginio pavadinimas:
Tekstilės inspiracijos pradiniame ugdyme. Praktiniai aspektai
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo ir pradinio ugdymo mokytojai
Renginio data:
2020 m. spalio 19 d., 10 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
(8 5) 276 6551
rasa.sagaitiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras spalio 29 d. organizuoja seminarą „Tekstilės inspiracijos pradiniame ugdyme. Praktiniai aspektai“, skirtą pradinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojams.

Šiuolaikinėje mokykloje neramu: kryžiuojasi ietys kalbant apie ugdymo turinį, metodus, tikslus, galimybes... Visgi yra esminių nuostatų, su kuriomis sutinka dauguma. Tikimasi, kad ugdymo turinys ir formos padės ugdyti kūrybingą jauną žmogų, kuris pasinaudodamas įgytomis žiniomis ir įgūdžiais gebės spręsti iškilusias problemas ne tik darbe, visuomenėje, bet ir šeimoje, kuris nevirs technologijų įkaitu, o mokės mėgautis kūrybiniais impulsais.

Dažnai kūrybiškumui skatinti stengiamasi pasitelkti technologijas, šiuolaikines programas, nes jos traukia ir domina jaunimą. Visgi, jaunoji karta yra ir pakankamai atidi istorijai ir tradicijoms, jai rūpi šeima, jaukumas, prisiminimai. Šis seminaras – apie tai.

Užsiėmimo metu bus remiamasi amžina vertybe – tautine tradicija. Bus aptariama, kaip tradicinius rankdarbius susieti su šiuolaikinio gyvenimo aktualijomis ir įvairių dalykų mokymu. Kalbėsime, kaip žaismingai panaudoti rankdarbius mokant gamtos, istorijos, etnokultūros, ekologijos; ugdant kūrybiškumą, lavinant kasdienybėje reikalingus įgūdžius. 

Susitelksime ties rankdarbiais iš tekstilės, didžiąją dalį laiko skirdami praktikai. Gaminsime žaislus ir paveikslėlius iš skiaučių. Iš nesudėtingų ir nieko nekainuojančių medžiagų pasigaminsime arbatos maišelių „Tam davė...“, ženkliukų „Paršiukas Čiukas“, figūrėlių „Skudurinė Onytė“.

Tikimasi, kad seminaro dalyviai  pasisems idėjų ir kūrybinių inspiracijų, sužadinančių fantaziją ir norą dalintis patirtimis su auklėtiniais.  

Seminaro lektorė, VšĮ saviraiškos studijos AK‘MENUKAI vadovė, neformaliojo ugdymo edukatorė Dalia Ivanauskaitė-Sabalė, dalinsis savo darbo patirtimi.

Seminaro trukmė 8 ak. val.
Seminaro pradžia 10 val. Dalyvių registracija nuo 9.15 val.
Dalyvio mokestis – 25 Eur, mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:

LT 76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas 302848387
PVM kodas LT100007095119
Mokėjimo paskirtis – už seminarą 2020-10-29 „Tekstilės inspiracijos pradiniame ugdyme. Praktiniai aspektai“.

Sąskaitos faktūros išrašomos renginio dieną. Jeigu Jūsų įstaiga renginio dieną nėra padariusi pavedimo, būtina turėti garantinį raštą, patvirtintą įstaigos direktoriaus.

Į renginį nebus įleidžiami asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
Seminaro dalyviai turės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
Seminaro metu bus užtikrintas saugus atstumas tarp dalyvių.

Dalyviams bus išduodama pažyma. 
Būtina išankstinė dalyvių registracija užpildant anketą.
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų (dalyvių skaičius ribotas).
Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Sagaitienę tel. (8 5) 2766551.