Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Ugdymas per žaidimus
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
mokytojai
Renginio data:
2019 m. lapkričio 21 d., 10 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g.1B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Krakauskienė
(8 5) 276 2446
rasa.krakauskiene@lmnsc.lt

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
UGDYMAS PER ŽAIDIMUS

Neatsiejama šiuolaikinio požiūrio į švietimą bei ugdymą dalis – mokymo, švietimo bei ugdymo interaktyvumas arba, kitaip tariant, aktyvus besimokančiųjų dalyvavimas mokymo ar ugdymo procese. Žaidimai yra viena iš patraukliausių interaktyvaus mokymo bei ugdymo krypčių, juolab, kad vaikystėje bei ankstyvojoje paauglystėje žaidimas yra esminė mokymosi, lavinimosi bei ugdymosi forma.

Seminaras skirtas mokyklų bendruomenių atstovams (bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokytojams, administracijos darbuotojams, klasių auklėtojams, vaikų laisvalaikio užimtumo organizatoriams), kuriems rūpi šie ir panašūs ugdymo klausimai. Programoje aptariami esminiai interaktyvaus mokymo ir ugdymo principai bei jų taikymas kuriant ir organizuojant mokymosi bei ugdymosi žaidimus. Praktinėje programos dalyje bus bandoma sukurti realius mokymo ar ugdymo žaidimus skirtingoms situacijoms.

8 ak. val. programoje bus nagrinėjamos šios temos:
- Esminiai interaktyvaus mokymo / ugdymo principai (Interaktyvumo svarba mokyme ir ugdyme. Pagrindiniai interaktyvaus ugdymo principai. Interaktyvumas žaidimuose.);
- Žaidimų svarba ir galimybės ugdyme (Žaidimai kaip interaktyvus ugdymo metodas. Žaidimų reikšmė sklandžiai vaiko raidai. Žaidimų svarba ir galimybės ugdyme.);
- Ugdomųjų žaidimų kūrimo gairės (Ugdomųjų žaidimų kūrimo prielaidos ir pasirengimas. Ugdomųjų žaidimų kūrimo procesas. Geros praktikos rekomendacijos kuriant ugdomuosius žaidimus.);
- Refleksija ugdomuosiuose žaidimuose (Pagrindinės refleksijos organizavimo gairės ir eiga. Skirtingos refleksijos kryptys, formos bei metodai.).

Dienotvarkė

9.30–10.00

Dalyvių registracija

10.00–11.30

Įvadas. Esminiai interaktyvaus mokymo / ugdymo principai. Žaidimų reikšmė ir nauda

11.30–11.45

Kavos/arbatos pertraukėlė

11.45–13.15

Pagrindinės ugdomųjų žaidimų kūrimo ir organizavimo gairės. Geroji žaidimų kūrimo ir organizavimo patirtis

13.15–14.00

Pietų pertrauka

14.00–15.30

Žaidimų kūrimo praktika

15.30–15.45

Kavos / arbatos pertraukėlė

15.45–17.15

Žaidimų kūrimo praktika. Seminaro aptarimas


Seminarą ves Paulius Godvadas – sociologas ir socialinis darbuotojas, interaktyvaus ir patirtinio ugdymo ekspertas, VšĮ „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas; turi ne tik teorinį pasirengimą apie ugdymą per žaidimus, bet ir daugiau kaip 15 metų praktinės patirties taikant žaidimus vaikų, paauglių ir suaugusiųjų mokymosi grupėms. Yra kūręs novatoriškas žaidybines mokymosi programas mokykloms, vaikų dienos centrams, jaunimo centrams bei neformalioms vaikų ir jaunimo grupėms.

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g.1B, Vilnius).
Dalyvio mokestis 25 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
A.s. LT 76 7044  0600 0102  9937, AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas: 302848387, PVM mok. kodas: LT100007095119

Pavedime būtina nurodyti mokėjimo paskirtį – už seminarą 2019-11-21 „Ugdymas per žaidimus”. Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio – sąskaitos faktūros bus išrašomos renginio dieną ir tik pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.
Informuojame, kad galimybės atsiskaityti grynaisiais nebus.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Būtina išankstinė registracija.
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų.
Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Krakauskienę tel. (8 5) 276 2446, el. p. rasa.krakauskiene@lmnsc.lt.