Lt | En
  
     
   

2016 metai

Piešinių konkursas „Rio 2016“


Konkurso laureatų apdovanojimas vyko gegužės 27 d. Šiaulių arenoje. 


Konkursas skirtas vasaros olimpinėms žaidynėms, kurios vyks 2016 m. rugpjūčio 5–21 d. Rio de Žaneire Brazilijoje. 

Vertinimo komisija atrinko 18 geriausių mokinių darbų. Konkurso laimėtojai bus apdovanoti  gegužės 27 d. Šiauliuose.

Nugalėtojų sąrašas

1–2 klasių grupė:
Eivinas Venckus, 1 klasė, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija, mokytoja Danutė Mitkienė;
Eva Kunciūtė, 2 klasė, Raseinių Šaltinio progimnazija, Mokytoja Renata Simonavičienė;
Bernadeta Rimkutė, 2 kl., Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla, mokytoja Nijolė Meškauskienė.

3–4 klasių grupė:
Vanesa Gudžiūnaitė, 4 klasė, Raseinių Šaltinio progimnazija, mokytoja Judita Dieninienė;
Andrėja Sidorčuk, klasė, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, Mokytoja Aušra Stankevičienė;
Monika Krylaitė, 4 klasė, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Aušra Stankevičienė.

5–6 klasių grupė:
Emilija Knezytė, 5 klasė, Molėtų progimnazija, mokytoja Ilona Grinienė;
Karolina Majevskaja, 6 klasė, Vilniaus r. Buivydžių gimnazija, mokytoja Teresa Janovič
Monika Peldūnaitė, 6 klasė, Raseinių Šaltinio progimnazija, mokytojas Mindaugas Zybartas.

7–8 klasių grupė:
Evelina Romanova, 7 klasė, Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija, mokytoja Valerija Novikova;
Danielė Buivydaitė, 8 klasė, Kelmės r. Tytuvėnų gimnazija, mokytoja Danguolė Žukauskienė;
Gabija Šeškauskaitė, 8 klasė, Molėtų progimnazija, mokytoja Ilona Grinienė.

9–10 klasių grupė:
Gabrielė Barkutė, 9 klasė, Mažeikių moksleivių namai, mokytoja Irutė Miltakienė;
Simonas Šidlauskas, 9 klasė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytoja Elena Medzevičienė;
Tomas Gumauskas, 9 klasė, VDU „Rasos“ gimnazija, mokytoja Milda Šležaitė.

11–12 klasių grupė:
Rūta Žepnickaitė, 11 klasė, VDU „Rasos“ gimnazija, mokytoja Milda Šležaitė
Bertina Dragūnaitė, 11 klasė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Daiva Leliukienė;
Laura Aleknavičiūtė, 12 klasė, VDU „Rasos“ gimnazija, mokytoja Milda Šležaitė.

Geriausių darbų galerija

Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos tautiniu olimpinių komitetu.