Lt | En
  
 

2020–2021 metai

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada

Olimpiados koordinatorė metodininkė Alma Mirinienė 
tel. (8 5) 215 4585, el. p. alma.miriniene@lmnsc.lt
__________________________________________________________________________________________

Olimpiados tikslas – ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, išreikšti ir perduoti kitiems prigimtines (etnines) ir pasaulio kultūrų vertybes.


Raštas DĖL IV LIETUVOS MOKINIŲ ETNINĖS KULTŪROS OLIMPIADOS PIRMOJO ETAPO ORGANIZAVIMO (2021 06 14)

2021 m. balandžio 23 d. nuotoliniu būdu vyko III Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etapas.
Olimpiadoje dalyvavo 39 mokiniai.

Protokolas

5–8 kl. amžiaus grupėje laimėtojais tapo šie mokiniai:
I VIETA
Petras Armonas, 6 kl., Klaipėdos Sendvario progimnazija (mokytoja Irena Armonienė)
Evita Morkūnaitė, 7 kl., Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija (mokytoja Laima Morkūnienė)
II VIETA
Kamilė Gimbickytė, 7 kl., Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija (mokytoja Diana Skvarčinskaitė)
Gvidas Šakinis, 8 kl., Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla (mokytojos Dainora Dimienė ir Daina Petrikienė)
Morta Žaliauskaitė, 8 kl., Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius (mokytoja Lina Žaliauskienė)
III VIETA
Aušrinė Petrauskaitė, 8 kl., Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius (mokytoja Lina Pileckienė)
Deimantė Bružaitė, 6 kl, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras (mokytoja Jovita Lubienė)
Liucija Bernatavičiūtė, 7 kl., Alytaus Vidzgirio progimnazija (mokytoja Milda Vilkelytė)
9–12 kl. amžiaus grupėje laimėtojais tapo šie mokiniai:
I VIETA
Lukas Simsonas, IV kl., Pasvalio Petro Vileišio gimnazija (pasiruošė pats)
Jorūnė Dimaitė, II kl., Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija (mokytojos Dainora Dimienė ir Dainora Petrikienė)
II VIETA
Kotryna Černiauskaitė, II kl., Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija (mokytoja Rita Černiauskienė)
Ieva Černiauskaitė, III kl., Kauno r. Domeikavos gimnazija (mokytojai: Daiva Bradauskienė, Vilius Marma)
Martynas Mikelionis, 10 kl., Lazdijų r. Šventežerio mokykla (mokytoja Lina Žaliauskienė)
III VIETA
Austėja Tarailaitė, I kl., Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija (mokytoja Renata Varanavičienė)
Inga Bartulevičiūtė, II kl., Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija (mokytoja Janė Zelenienė)
Gabrielė Griciūnaitė, III kl., Biržų "Saulės" gimnazija (mokytoja Nijolė Kaulinienė)
Rūta Kolosovaitė, II kl., Rokiškio r. Obelių gimnazija (mokytojos: Jolanta Kareniauskienė, Gita Kolosovienė)

Vertinimo komisija:
dr. Dalia Urbanavičienė, komisijos pirmininkė, Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė
Nariai:
Rūta Čėsnienė, Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjungos pirmininkė
Rima Visackienė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoja
Virginija Vitunskaitė, Alytaus "Sakalėlio" pradinės mokyklos direktorė
Loreta Lichtarovičienė, mokytoja, tautodailininkė

Pirmoji užduotis – testai


Užpildytus ir pasirašytus sutikimus būtina išsiųsti iki 2021-04-20 el.paštu alma.miriniene@lmnsc.lt