Lt | En
  
 

2019 metai

Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada

Olimpiados koordinatorė metodininkė Justina Aglinskaitė
tel. (8 5) 277 6301,
el. p. a.justina@olimpiados.lt

Sąlygos

Skelbiame 11-osios Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiados rezultatus. Olimpiada vyko rugsėjo 20 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Kėdainiuose, Raseiniuose, Elektrėnuose ir Molėtuose. Sveikiname pirmąją vietą olimpiadoje užėmusius Klaipėdos licėjaus mokinį Jokūbą Viršilą (mokytojai Rima Grabauskienė, Ingrida Rimkienė ir Marius Žadvydas) ir Benedict Martiną Magee, besimokantį Kauno technologijos universiteto gimnazijoje (mokytojai Birutė Maciulevičienė, Aldona Matiukienė ir Tomas Kivaras).  
Visi olimpiados laimėtojai (užėmę prizines vietas ar apdovanoti pagyrimo raštu) yra kviečiami atvykti į Vilnių spalio 5 d., kur vyks atranka į 16-ąją tarptautinę jaunių gamtos mokslų olimpiadą. Atrankos metu Lietuvos gamtos mokslų olimpiados nugalėtojams bus įteikti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomai, medaliai bei rėmėjų įsteigtos dovanos. Dėl tikslesnės informacijos apie atranką olimpiados laimėtojai bus informuoti asmeniškai.  

Rezultatai

2019 metų užduotys ir jų sprendimai

 


 

Šiemet 11-oji Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada vyks rudenį. Olimpiada prasidės rugsėjo 20 d. 13 val., užduočių sprendimui bus skirtos dvi valandos. Olimpiados dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų LGMO užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa. Olimpiada skirta 2004 m. ir vėliau gimusiems mokiniams.

Norinčius dalyvauti konkurse ir gimusius ne anksčiau nei 2004 metų sausio 1 d. kviečiame užpildyti registracijos formą iki rugsėjo 13 dienos. Po registracijos per 10 min. į nurodytą elektroninio pašto adresą gausite patvirtinimą apie sėkmingą registraciją. Informuojame, jog užsiregistravus daugiau nei 20 mokinių iš savivaldybės, kurioje olimpiados sprendimo centras nėra numatomas, planuojama olimpiadą vykdyti ir toje savivaldybėje.

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai įgis teisę dalyvauti atrankoje dėl galimybės atstovauti Lietuvai 16-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, kuri vyks š. m. gruodžio 3–12 d. Dohoje, Katare.

Olimpiados sprendimų centrai:

Vilnius 

* Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1B, Vilnius)

* Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultetas (214 auditorija M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius)

Kaunas - Kauno technologijos universitetas (XI rūmai 101 aud., Studentų g. 50, Kaunas)

Klaipėda - Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija (Paryžiaus Komunos g. 16, Klaipėda)

Šiauliai - Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija (Tilžės g. 137, Šiauliai)

Panevėžys - Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija (Respublikos g. 47, Panevėžys)

Alytus - Alytaus šv. Benedikto gimnazija (Topolių g. 19A, Alytus)

Elektrėnai - Elektrėnų Versmės gimnazija (Saulės g. 30, Elektrėnai)

Raseiniai - Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (Kalnų g. 3, Raseiniai)

Marijampolė - Marijampolės marijonų gimnazija (J. Bendoriaus g. 11, Marijampolė)

Molėtai - Molėtų gimnazija (Jaunimo g. 5, Molėtai)

Mažeikiai - Mažeikių „Ventos“ progimnazija (Pavenčių g. 15, Mažeikiai)

 

Kėdainiai - Kėdainių šviesioji gimnazija (Didžioji g. 62, Kėdainiai)  

Informacija apie renginį teikiama el. paštu a.justina@olimpiados.lt arba telefonu +370 684 94 997.