Lt | En
  
     
   

2018 metai

Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada

Olimpiados koordinatorė metodininkė Justina Aglinskaitė
tel. (8 5) 277 6301,
el. p. a.justina@olimpiados.lt

Sąlygos

 


Skelbiami 10-osios Lietuvos gamtos mokslų olimpiados rezultatai ir protokolas. Olimpiada vyko gegužės 18 dieną 7-iuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Gargžduose, Šiauliuose, Panevėžyje, Rietave ir Mažeikiuose. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 205 5–9 klasių mokiniai, kurie visi tuo pačiu metu sprendė biologijos, chemijos ir fizikos užduotis. Sveikiname geriausiai olimpiadoje pasirodžiusius ir pirmąją vietą laimėjusius devintokus Vladislavą Malajevą ir Dominyką Žviedrį iš Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos (mokytojos Birutė Radzevičienė, Nijolė Jankauskienė ir Alminutė Martūnienė) bei Eriką John Magee iš Kauno „Saulės“ gimnazijos (mokytojos Nijolė Neimanienė, Halina Kelpšienė ir Vaiva Povilaitytė).

 

Dėl tolimesnio atrankos etapo į 15-ąją Tarptautinę gamtos mokslų olimpiadą vyksiančią Botsvanoje taip pat dėl diplomų, pagyrimo raštų ir medalių įteikimo su nugalėtojais artimiausiu metu bus susisiekta asmeniškai registracijos metu nurodytais el. pašto adresais.

Visiems olimpiados dalyviams paštu bus išsiųsti dalyvio kodai priminimui. Jei laiško negausite ir nežinote savo kodo arba turite kitų klausimų, lauksime laiškų el. paštu a.justina@olimpiados.lt.

Olimpiadoje taip pat dalyvavo 17 mokinių, gimusių anksčiau nei 2003 m. sausio 1 d. Jų rezultatus galite rasti čia.

Taip pat skelbiami olimpiados užduočių sprendimai.


 

ES gamtos mokslų olimpiadoje – sidabro ir bronzos komandiniai medaliai

 


Olimpiados sprendimų centrai:

 

  • Vilnius – Vilniaus universiteto Fizikos fakultetas (Saulėtekio al. 9, III rūmai, Vilnius)
  • Kaunas – Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto XI rūmai, 232 auditorija (Studentų g. 50, Kaunas)
  • Gargždai – Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla (Kvietinių g. 28, Gargždai)
  • Rietavas – Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija (Daržų g. 1, Rietavas)
  • Panevėžys – Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija (Klaipėdos g. 138, Panevėžys)
  • Šiauliai – Šiaulių Romuvos progimnazija (Dainų g. 13, Šiauliai)
  • Mažeikiai – Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija (Laisvės g. 10, Mažeikiai)

Olimpiados pradžia – gegužės 18 d. 13 val. Užduočių sprendimui bus skirtos dvi valandos. Dalyviai turės atsakyti į įvairiausius su biologija, chemija ir fizika susijusius klausimus. Praėjusių metų užduotys ir jų atsakymai skelbiami čia. Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa. Olimpiada skirta 2003 m. ir vėliau gimusiems mokiniams.

Norinčius dalyvauti konkurse ir gimusius ne anksčiau nei 2003 metų sausio 1 d. kviečiame užpildyti registracijos formą iki gegužės 10 dienos. Šiame sąraše galite pasitikrinti, ar sėkmingai užsiregistravote. Informuojame, jog užsiregistravus daugiau nei 20 mokinių iš savivaldybės, kurioje olimpiados sprendimo centras nėra numatomas, planuojama olimpiadą vykdyti ir toje savivaldybėje.

Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir primename, jog olimpiados nugalėtojai įgis teisę dalyvauti atrankoje dėl galimybės atstovauti Lietuvai 15-ojoje tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, vyksiančioje Botsvanoje gruodžio 2–11 d.