Valentinas Pumputis,
El. p. valentinas.pumputis@linesa.lt
Tel. (8 5) 2762318
XXXVII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados
Laivų modelių sporto varžybų antrasis etapas
Gruodžio 2 d. Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros baseine vyko XXXVII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados antrasis laivų modelių sporto varžybų etapas. Mokiniai varžėsi tiesiaeigių EX-600 ir radijo bangomis valdomų GL-350, Mini Eco, F-4-A ir F-2-A laivų modelių klasėse.
Varžybų programa
Iki 9.30 val. – Dalyvių atvykimas
9.00–10.00 – Dalyvių registracija, treniruotės
10.00–10.20 – Mini Eco modelių I kvalifikacinis plaukimas
10.20–11.00 – GL-350 modelių I kvalifikacinis plaukimas
11.00–11.20 – Mini Eco modelių II kvalifikacinis plaukimas
11.20–12.00 – GL-350 modelių II kvalifikacinis plaukimas
12.00–13.00 – Pietų pertrauka
13.00–14.00 – Laivų-kopijų paroda - stendinis vertinimas
13.00–14.30 – EX-600 modelių startai
14.30–15.30 – F-4-A modelių startai
15.30–17.00 – F-2-A modelių startai
17.00–17.10 – GL-350 modelių finalinis plaukimas
17.10–17.20 – Mini Eco modelių finalinis plaukimas
17.30–18.00 – Varžybų uždarymas
XXXVII Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados
Laivų modelių sporto varžybų pirmasis etapas
2023 m. balandžio 29 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro baseine įvyko laivų modelių sporto varžybų I etapas.
Mokiniai varžėsi tiesiaeigių laivų modelių EX, EH, EK ir EL klasėse.
Įvykdžius pilną varžybų programą tiesiaeigių bei povandeninių modelių klasėse paaiškėjo, kad geriausiai pirmajame varžybų etape pasirodė Visagino kūrybos ir menų akademijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokiniai.
Mokiniai varžėsi tiesiaeigių laivų modelių EX, EH, EK ir EL klasėse.
Įvykdžius pilną varžybų programą tiesiaeigių bei povandeninių modelių klasėse paaiškėjo, kad geriausiai pirmajame varžybų etape pasirodė Visagino kūrybos ir menų akademijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokiniai.
Laikas: 2023 m. balandžio 29 d.
Vieta: Vilnius, LMNŠC baseinas
9.00–10.00 Dalyvių registracija, treniruotės
10.00–12.00 EX-600 modelių startai
12.00–13.00 Pietų pertrauka
laivų-kopijų paroda, stendinis vertinimas
13.00–14.00 EH-600 modelių startai
14.00–15.00 EK-600 modelių startai
15.00–16.00 EL-600 modelių startai
16.00–16.30 Varžybų uždarymas