Lt | En
  
     
   
APIE MOKYKLĄ
Neakivaizdinės politologų mokyklos programa apima profesionalių politologų, filosofų, sociologų, žiniasklaidos atstovų paskaitas, kurių metu bus suteikiamos esminės žinios apie valstybės sąrangą, institucijas ir jų veikimo principus, politinių reiškinių analizę, skatinant mokinius domėtis viešajame gyvenime vykstančiais reiškiniais ir įvykiais, ugdyti pilietinį aktyvumą, pagarbą savo tėvynei ir pilietinį sąmoningumą. Vyks filmų, susijusių su politiniais reiškiniais, tarptautiniais santykiais, peržiūra ir aptarimas, strateginiai, simuliaciniai žaidimai, imituojantys įvairių institucijų veiklą, rinkimus ir pan., diskusijos ir debatai įvairiais klausimais, ekskursijos į valstybines ir pilietines institucijas, susitikimai su įvairių sričių ekspertais. Neakivaizdinėje jaunųjų politologų mokykloje gali mokytis 9–12 klasių mokiniai. 
Mokyklą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių instituto studentų korporacija „RePublica". 

 
Mokyklos vadovė

Rasa Rutkauskienė 
(Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyriaus metodininkė)
Tel. (8 5) 267 1930, el.paštas rasa.rutkauskiene@lmnsc.lt

2017–2018 mokslo metai

Kovo 8–9 d. vyko Neakivaizdinės jaunųjų politologų mokyklos III sesija.

Sesijai pasibaigus >>>

Nuotrauka

Programa

Jaunieji politologai rinkosi į žiemos sesiją

Lapkričio 9–10 dienomis Jaunieji politologai rinkosi į neakivaizdinės mokyklos pirmąją sesiją

Programa

Registracijos anketa

Iš pateiktų paraiškų bus atrinkti 30 tinkamiausių kandidatų, kurie bus pakviesti į mokymus registracijos formoje nurodytais kontaktais.

2016–2017 metai

III sesijos programa
II sesijos programa
Lapkričio 11–12 dienomis į pirmąją sesiją rinkosi nauja neakivaizdinės jaunųjų politologų mokyklos laida.
Nuotraukos