Lt | En
  
 

2021 metai

Projekto koordinatorė Pilietinio ugdymo skyriaus metodininkė Loreta Kisnieriūtė,
tel.: (8 5) 248 6282, mob. 8 677 68552, el. paštas loreta.kisnieriute@lmnsc.lt

Esi pilietiškas, tau svarbios demokartinės vertybės? Dalyvauk iniciatyvoje „Man rūpi“. Galimų veiklų įvairovė – plati: socialinių problemų sprendimas, įvairios akcijos bendruomenės nariams, savanorystė, aplinkos tvarkymas, socialinės tematikos filmukų kūrimas ir kt.

Įgyvendintų iniciatyvų pristatymų su trumpu aprašymu, filmuota medžiaga, nuotraukomis ar pan. lauksime iki 2021 m. lapkričio 8 d.

Gauta medžiaga dalinsimės „Facebook“ puslapyje @IniciatyvaManrupi, o daugiausiai patiktukų sulaukusios iniciatyvos bus apdovanotos prizais.

Iniciatyvos aprašas

 Registracija

 


2020 metai

Prasidėjus vasarai, kaip ir kasmet, kviečiame dalyvauti iniciatyvoje „Man rūpi“. Galbūt tvarkysite savo gyvenamąją aplinką, padėsite seneliams, savanoriausite ar darysite kitus gerus darbus – pasidalinkite jais su mumis!  

Įgyvendinamas veiklas filmuokite, fotografuokite ir su trumpu aprašymu įkelkite iniciatyvos „Man rūpi“ facebook paskyroje.

Dalyvauti galite visi: ir po vieną, ir su šeimos nariais, draugais, kaimynais ar kitais bendruomenės nariais. O prasidėjus naujiems mokslo metams, nuo rugsėjo mėnesio, kviečiame dalyvauti ir visas mokymo įstaigas.

Daugiau informacijos rasite iniciatyvos apraše

Iniciatyvų laukiame iki 2020 m. lapkričio 3 d.