Lt | En
  
     
   
Žodis „nano“ graikų kalba reiškia „nykštukas“. Šiuo priešdėliu ne veltui pavadinta gan nauja technologijos mokslų kryptis. Mokslininkai į darbą pasitelkia net su geru mikroskopu sunkiai įžiūrimas, 80 000 kartų už žmogaus plauko storį mažesnes daleles. Viena jų greta futbolo kamuolio atrodytų taip, kaip tas pats kamuolys greta Žemės planetos. Tad kyla klausimas, kur gali būti panaudotos tokios mažos dalelės? Edukacinė programa „Nykštukų pasaulio paslaptys“ skirta 5–8 kl. mokiniams, norintiems plačiau pažinti šiuolaikines technologijas, jų pasiekimus, reikšmę visuomenės gyvenimui ir poveikį žmogaus sveikatai. Užsiėmimo metu mokiniai susipažins su nanotechnologijomis, jų taikymu praktikoje ir ateities perspektyvomis.
Mokiniams edukacinės programos metu įvairia forma: žaidimu, diskusija, vaizdine medžiaga ir praktine užduotimi bus pristatyti naujausi šios mokslo  srities pasiekimai.  

Edukacinės programos tikslas: supažindinti ir sudominti mokinius nanotechnologijų pasauliu, skatinti kritiškai mąstyti ir vertinti moderniųjų mokslų laimėjimus.

Edukacinės programos trukmė: 1,5 val.
Darbas skirtas 5–8 klasių mokiniams. 
Grupės dydis: 12–20 mokinių.
Kaina vienam mokiniui: 4 Eur.


Daugiau informacijos: tel. 8 5 230 04 93 ir el. paštu JT@lmnsc.lt