Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
GLOBE Programos ir Baltijos jūros projekto konferencija
Renginio tipas:
Konferencija
Dalyviai:
Mokytojai
Renginio data:
2024 m. gegužės 3 d., 10.30 val.
Vieta:
Vytauto Didžiojo universiteto didžioji salė
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Monika  Gineitytė
+370 606 93168
monika.gineityte@linesa.lt

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra kviečia į GLOBE Programos ir Baltijos jūros projekto konferenciją, kuri vyks 2024 m. gegužės 3 dieną Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas).

Dalyvių registracija vyksta iki balandžio 26 d. 12.00 val.


Konferencijoje kviečiami dalyvauti mokytojai iš visos Lietuvos. Šio renginio metu bus pristatomi GLOBE Programa ir Baltijos jūros projektas. Konferencijos dalyviai bus supažindinti, kaip šie tarptautiniai gamtamoksliai projektai ugdo mokinių gebėjimus stebėti ir tyrinėti aplinką, gamtos reiškinius, juos sisteminti ir analizuoti surinktą informaciją bei pristatyti asmeninius pasiekimus nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

Konferencijoje mokslininkai bei savo sričių ekspertai pristatys aplinkos taršos ir klimato kaitos reiškinius, jų svarbą bei kaip mes tai galime suvokti tyrinėdami aplinką mokyklose GLOBE Programos ir Baltijos jūros projekto rėmuose. Taip pat atvykę mokytojai galės dalyvauti kortų žaidimo „Klimato svarstyklės” mokymuose ir gauti po 5 vienetus šio žaidimo atstovaujančiai mokyklai.   

Prašome pasidalinti informacija su geografijos, biologijos, chemijos, matematikos, anglų kalbos ar informatikos mokytojais šiuo kvietimu. Mokyklą gali atstovauti 1 mokytojas.

Monika Gineitytė, tel. +370 6069 3168, el. p. monika.gineityte@linesa.lt