Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Neformalusis ugdymas: metodai, galimybės, perspektyvos
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo, bendrojo ugdymo ir profesinių mokymo įstaigų pedagogai
Renginio data:
2019 m. sausio 30 d., 10–16.30 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius).
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
8 686 97218
rasa.sagaitiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras sausio 30 d. organizuoja kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Neformalusis ugdymas: metodai, galimybės, perspektyvos“.

Seminare kviečiame dalyvauti neformaliojo vaikų švietimo, bendrojo ugdymo ir profesinių mokymo įstaigų pedagogus.

Neformalusis vaikų švietimas – svarbi sudėtinė Lietuvos švietimo sistemos dalis. Tai kryptinga veikla, padedanti įgyti kompetencijų, tapti sąmoninga asmenybe, sugebančia atsakingai ir kūrybingai spręsti savo problemas ir aktyviai veikti visuomenėje bei prisitaikyti prie kintančios aplinkos. Kaip ir formalusis, neformalusis ugdymas turi savo tikslus, organizavimo ypatumus, veiklos metodus ir formas.

Seminaro metu siekiama supažindinti dalyvius su per neformalųjį švietimą įgyjamomis kompetencijomis, neformaliojo ugdymo metodais ir kryptimis, principais. Neformaliojo ugdymo metodus dalyviai patys išbandys praktinių užsiėmimų metu, ieškos sprendimų, kaip šiuos metodus integruoti į savo veiklą, išmoks netradicinių (aktyvių) ugdymo metodų.

Seminarą veda Nerijus Miginis – neformaliojo ugdymo ir jaunimo politikos mokymų vadovas, neformaliojo ugdymo asociacijos narys, edukologijos, švietimo politikos ir administravimo magistras. Lektorius veda seminarus vyriausybinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms Lietuvoje ir užsienyje (Europos komisijoje, Jungtinių tautų vystymo programoje, Latvijos švietimo ministerijoje, Gruzijos teisingumo ministerijoje, Švedijos vyriausybėje ir kt.).

Seminaro pradžia 10.00 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val. Numatoma seminarą baigti 16.30 val.

Seminaras nemokamas.

Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Būtina išankstinė dalyvių registracija užpildant anketą internete.
Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kai nebėra laisvų vietų (dalyvių skaičius ribotas).

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę Rasą Sagaitienę tel. (8 5) 276 6551 arba el. paštu  rasa.sagaitiene@lmnsc.lt.